بازی

آپدیت بازی های ps4

هر صورت برای اتصال کنسول به اینترنت و همچنین تجربه بازی‌های جدیدتر، نصب بروزرسانی‌ها حیاتی و اجباریست.
آپدیت بازی های پلی استیشن 4

نحوه آپدیت PS4 را بیاموزیم

آپدیت بازی های پلی استیشن 4

آیا میخواهید بازی های ps4 خود را آپدیت کنید.

در این مقاله قصد ما بر این است که به شما راهنمایی های لازم در زمینه آپدیت بازی های پلی استیشن 4 را ارائه دهیم. تا پایان مقاله با سیستم چی همراه باشید.

روش های آپدیت بازی های پلی استیشن 4

آپدیت بازی های ps4 به دو روش بروزرسانی دستی و یا خودکار بازی انجام می شود. کنسول پلی استشن 4 قابلیت آپدیت هم به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک را به شما می دهد ، و شما قابلیت آپدیت هر بازی که نسخه جدید آن ارائه شده است را دارید.

شما می توانید خودتان به راحتی عملیات برورسانی بازی ها را هم به صورت دستی و هم اتوماتیک انجام دهید اما، در صورت بروز هرگونه مشکل سیستم چی اماده ارائه خدمات آپدیت هرگونه بازی می باشد و روند کار شما را با کمترین هزینه راحتتر و سریع تر می سازد.

هر صورت برای اتصال کنسول به اینترنت و همچنین تجربه بازی‌های جدیدتر، نصب بروزرسانی‌ها حیاتی و اجباریست.

اگر آپدیت تازه‌ای برای سیستم منتشر شده باشد، با وصل کردن پلی استیشن 4 به اینترنت به طور خودکار دانلود آن آغاز می‌شود.

شرایط آپدیت بازی های پلی استیشن 4

در اکثر بازی های نسل جدید برای استفاده از قابلیت های جدید افزوده شده و اجرای بهتر باید بروزرسانی شوند، به این دلیل که باز هم لازم به ذکر است که سازندگان بازی ها بیشتر مواقع قابلیت و ویژگی های جدیدی به بازی های خودشان اضافه می کنند.

همینطور نکته مهم دیگر اینکه بازی های آنلاین حتما باید آپدیت شوند تا به اجرا در آیند در غیر اینصورت بازی قابل اجرا نمی باشد.

آپدیت بازی ps4 به صورت آنلاین و آفلاین

آپدیت بازی های پلی استیشن 4 به صورت آنلاین و آفلاین یکی از الزامات و بیس کار با ps4 آپدیت و به روزرسانی بازی ها است. اکنون در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات اخبار تکنولوژی فروشگاه سیستم چی همراه باشید.

اگر می خواهید ps4 خود را آنلاین آپدیت کنید ابتدا باید کنسول به اینترنت متصل شود و به صورت مستقیم بازی شورع به آپدیت می کند. اما در دومین روش به صورت آفلاین نیازی به اتصال کنسول به اینترنت نیست و می توانید با داشتن آپدیت بازی داخل فلش بروزرسانی را انجام دهید.

مرکز تخصصی نصب بازی سیستم چی آماده ارائه هرگونه خدمات در زمینه نصب بازی، آپدیت به دو روش آفلاین و آنلاین و تعمیرات دسته و کنسول به شما گیمرهای عزیز می باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *