لپتاپ و کامپیوتر

تعمیر فوری لپ تاپ ایسوس

تعمیر فوری لپ تاپ ایسوس

سیستم چی به عنوان یکی از تعمبرگاه های پیشرو در زمینه ی دیجیتال و مخصوصا لپ تاپ، مدل ها و سری های متفاوت زیادی از لپ تاپ ها را تعمیر می کند. ممکن است شما نیز مانند هر فردی برای خرید لپ تاپ ایسوس به خاطر تعداد مدل های زیاد کمی سردرگم شوید یا از قیمت لپ تاپ ایسوس اطلاع نداشته باشید. اما نگران نباشید با خواندن این مقاله به شما کمک می کند تا بهترین انتخاب را متناسب با نیاز خود داشته باشید. در صورتی که باز هم سوالاتی در مورد انتخاب و خرید لپ تاپ داشتید می توانید با کارشناسان ما با شماره 44050820 021 در ارتباط باشید.

بررسی لپ تاپ ایسوس

با نگاهی دقیق تر به تعمیر لپ تاپ ایسوس توسط متخصصین سیستم چی از پرکاربردترین تعمیر لپ تاپ ایسوس از نظر کیفیت در شایسته ترین سطح  قرار دارد و توسط متخصصان فنی به بهترین وجه صورت می گیرد. تعمیرکاران ما تسلط  کافی را بر تعمیر انواع لپ تاپ ایسوس داشته و به همین علت عیب یابی و تعمیر دستگاه را با سرعت عمل بالا و کیفیت انجام می دهند. تعمیر لپ تاپ asus خود را می توانید با اطمینان خاطر به سیستم چی بسپارید. سیستم چی با برحورداری از تکنسین ها و متخصصین حرفه ای و مجرب قادر به ارائه انواع خدمات در رابطه با تعمیر لپ تاپ ایسوس همچون تعویض هارد مشتریان است.

اهمیت حساسیت تعمیر لپتاپ ایسوس

سخت افزار اصلی لپ تاپ ایسوس بسیار حساس است و بیشترین دلیل حساسیت این می باشد که قطعات آنبرد هستند بجز هارد و رم . تعمیر بخش های هر لپ تاپ باید در مورد حساسیت این قطعات و بیشترین خرابی این دستگاه ها اطلاعات داشت،حساسیت در مورد قطعات:

motherbord:به نوسانات برق بسیار حساس هست.
cpu: به گرمای بیش از حد واکنش نشان می دهد.
Vga: مثل cpu به گرما واکنش نشان می دهد.
Ram: نسبت به محاسبات سنگین و ویروس
Hard: با تکانی کوچک در هنگام روشن بودن بسیار حساسیت نشان می دهد که موجب 80 درصد خرابی می شود.
Modem: با اشتباه زدن به پریز برق موجب سوخت می شود.
Port: به گرد و غبار بسیار حساس است.
Tuch pad: به مایعات و فشارهای سنگین حساسیت زیادی نشان می دهد.
Keybord: همانند تاچ پد به مایعات و ضربات سنگین بسیار حساس است.
Display: به گردو غبار و ضربات و اشیای نوک تیز بسیار حساسیت دارد.
Speakers: به مایعات ضربات حساس هست.

خرید لپ تاپ ایسوس

هر کدام از سری لپ تاپ های ایسوس یک سری نقاط ضعف دارد که می تونه برای هر شخصی با نیاز موردنظر آن بسیار جذاب و خوب باشد. این نقاطی قوت می تواند سخت افزار، نمایشگر و یا سبک وزن بودن لپ تاپ باشد اما فرق نمی کند کدام مدل از لپ تاپ ها برای شما مناسب است چرا که در لپ تاپ های ایسوس هیچ چیز پیش تر از استانداردها نیست.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *