ریگ ماینینگ

مقایسه بازی fifa 23 و pes 23

مقایسه بازی fifa 23 و pes 23
نمایش ویدیو درباره بازی fifa 23

تفاوت بازی fifa 23 با pes 23

اگر ویدیو مورد پسندتون قرار گرفت ممنون میشیم با نظراتتون ما رو آگاه کنید.

مقایسه دقیق و هوشمندانه بین دو بازی فیفا 23 با ای فوتبال 23 (pes)

مقایسه از لحاظ تیم فوتبال

در حال حاضر بازی فوتبال یکی از مهمترین و پر طرفدارترین ورزش در میان اکثریت مردم می باشد. فیفا از لحاظ قدمت ساخت از pes بیشتر و جلوتر است. این یکی از علت هایی است که فیفا مجوز های بیشتری کسب کرده است ما PES همچنان در نسخه 2023 نیز در تلاش است تا بتواند مجوز مورد نیاز برای استفاده از این موارد را به دست بیاورد.

یکی از مشخص ترین تفاوت بازی fifa 23 با pes 23 زمان بیشتر سال ساخت فیفا 23 است که به دلیل اینکه زودتر عرضه شد این بازی فرصت کافی را داشت که هواداران خودش را پیدا کند و محصولات خودش را در طی این سال ها کامل کند.

fifa 23 در عوض واقع گرایی کمتری که نسبت به pes 23 دارد ولی در دسترس تر و آسانتر است و نسبت به فیفا نیاز به زمان بیشتری برای یادگیری دارد و کمی سختر است.

تفاوت از لحاظ ظاهر و گرافیک

در فیفا 23 بودجه بیشتری صرف ساخت آن شده است و از لحاظ فیزیکی و ظاهر، گرافیک و انیمیشن بهتری دارد. لباس و موها واقعی تر و جزئیات بیشتری را در آن مشاهده می کنید. اما یک نکته مهم اینکه در بازی pes 23 چهره بازیکنان بهتر و طبیعی تر از فیفا است و چمن زمین فوتبال زنده تر به نظر می رسد.

از دیگر تفاوت بازی fifa 23 با pes 23 از لحاظ گیم پلی و ظاهر فیزیکی، fifa 23 تا حدودی نسخه آرکید بازی فوتبالی در نظر گرفته شده است در حالی که pes 23 به دلیل واقع گرایی بیشتر به فوتبال و بازیکنان، شناخته شده است. اما نه اینکه منظور ما این است که فیفا غیر واقعی است. فقط اگر علاقه دارید شباهت بیشتری به ظاهر و رفتار بازیکنان حس کنید، pes 23 احساس بهتری به شما در حین بازی می دهد و واقع گرایی بیشتری برای شما رقم می زند.

از لحاظ حالت بازی

بازی فیفا در هر شرایطی همیشه جلوتر از بازی pes بوده است. از دیگر تفاوت بازی fifa 23 با pes 23 رو حالت‌های مختلف مثل لیگ اروپا و لیگ قهرمانان که توسط فیفا 23 ارائه می‌شوند، حق انتخاب بیشتری به گیمرها می‌دهند. از لحاظ دیگر، در بازی PES 2023 از حالت‌های مختلف اما محدود خود که شامل 2 حالت می‌شود، بهترین استفاده را می‌کند. 

در آخر فیفا 23 بهتر است یا pes 23?

پاسخ به این سوال کمی دشوار است به این دلیل که هر دو برند دارای مزایا و معایبی می باشند. در نهایت می توان گفت بستگی به سلیقه ی طرفداران و گیمرهای عزیز دارد و شما بر اساس خواسته های خود می توانید یکی را انتخاب کنید و از آن لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *