لپتاپ و کامپیوتر

چرا لپتاپ را از شارژ میکشم خاموش میشود ؟

چرا لپتاپ با شارژ خاموش میشود

چرا لپتاپ را از شارژ میکشم خاموش میشود   ؟ 

یکی از  مشکلاتی که برای خیلی از کاربران لپتاپ پیش می آید خاموش شدن لپتاپ هنگام قطع و وصل شدن شارژر است . سوالاتی مشابه پرسیده میشود مثلا  : چرا شارژ لپتاپ پر است اما به محض کشیدن شارژر لپتاپ خاموش میشود . یا بر عکس ، لپتاپ شارژ دارد اما وقتی شارژر وصل میکنیم خاموش میشود . اینکه چرا لپتاپ با قطع و وصل کردن شارژر خاموش میشود نقص فنی دارد و برای درک بیشتر آن به ادامه مطلب  توجه کنید تا توضیحات کامل در این خصوص به شما ارائه کنیم . همراه تعمیرکار لپتاپ سیستم چی باشید .

تعمیرکار لپتاپ در غرب

چرا لپتاپ با شارژ خاموش میشود

قبل از پرداخت به دلایل خاموش شدن لپتاپ با قطع و وصل کردن شارژ نکته ای باید بازگو شود که :  تکامل  لپتاپ های نسل جدید مثل گوشی های هوشمند نسل دید هستند و  یک سری از باتری ها نمیتوان به راحتی جدا کرد یا اصلا جدا شدنی نیست (از باز کردن و تعویض خودسرانه باتری های نسل جدید خودداری کنید . ).  از طرفی باتری عمر مفید دارد ولی باتری های لپتاپ نه قابل شارژ و نه قابل تعمیر هستند بدین جهت تنها میتوانید در نگهداری و مراقبت آن کوشا باشید تا عمر مفید بیشتری را در باتری لپتاپ خود تجربه کنید .

چرا وقتی شارژر  را میکشیم لپتاپ خاموش میشود  ؟

اگر هنگامی که شارژر را از لپتاپ جدا میکنیم در نوار ابزار پایین  آیکون شارژ لپتاپ روند نزولی شارژ را در چند ثانیه نشان دهد نشانگر این است که باتری لپتاپ شما عمر مفید خود را از دست داده است و باید تعویض شود  . چنانچه به محض کشیدن شارژر ، لپتاپ سریعا خاموش شود احتمال دارد  قابل تعمیر باشد  چرا که احتمال دارد جایگاه باتری ، خود باتری یا مین برد نیاز به تعمیرات داشته باشد  یا با تعویض شارژر مشکل رفع شود .

تعمیر  و فروش  ریگ ماینینگ

چرا وقتی شارژر به لپتاپ وصل میشود لپتاپ خاموش میشود  ؟

در این حالت نیز باید به فکر باتری لپتاپ باشیم . اگر به محض اتصال شارژر لپتاپ خاموش میشود  ابتدا به یک شارژر دوم وضعیت را بررسی کنید و اگر همچنان مشکل برقرار بود مشکل از باتری یا جایگاه باتری است 

چرا وقتی باتری در حال شارژ شدن است لپتاپ خاموش میشود  ؟

این نیز یکی دیگر از مشکلات کاربران است که  علت آن مستقیم به مین برد لپتاپ  برمیگردد . اگر این مورد برای شما هم پیش آمده باشد به احتمال 90 درصد مین بورد دگاه نقص فنی شده است چرا که در غیر این صورت باید اتصال شارژ قطع شود یا هشداری روی صفحه نمایشگر شما مبنی بر مشکل شارژ باتری دریافت کنید .

آموزش تعویض باتری لپتاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *